Test 123 Reklama radiowa | Reklama w Weekend FM

W domu, w pracy, w samochodzie. Radio towarzyszy nam codziennie. Każdego dnia radia słucha ponad 19,5 miliona* Polaków. Wykorzystaj siłę lokalnej stacji i skutecznie dotrzyj do mieszkańców sześciu powiatów. Jak to zrobić?  Poznaj sprawdzone sposoby Weekend FM.

Spoty radiowe.
Sukces w 30 sekund.

Spoty radiowe to najbardziej popularna forma reklamy radiowej. Odpowiednio przygotowany spot pozwala w zwięzły sposób opowiedzieć historię firmy i przekonać odbiorcę do zakupu produktu lub skorzystania usługi.

Co sprawia, że kampanie spotowe są tak atrakcyjne?

  • szybkość realizacji
  • niskie koszty produkcji
  • wykorzystanie emocji i wyobraźni w procesie sprzedaży
  • zastosowanie zarówno w kampaniach sprzedażowych, jak i wizerunkowych

W Weekend FM stworzymy dla Ciebie profesjonalny i skuteczny spot reklamowy. Zaplanujemy kampanię, długość jej trwania, porę emisji i częstotliwość spotów tak, by dotarła do pożądanej grupy docelowej i była jeszcze bardziej skuteczna.

 

Ogłoszenia.
Szybko i skutecznie.

 

Kiedy potrzebujesz szybkiego i krótkiego komunikatu, przeczyta go dla Ciebie prowadzący audycję. To najlepsza forma komunikacji w sytuacjach, w których trzeba działać szybko i nie ma potrzeby tworzenia spotu radiowego. Ogłoszenia czytamy raz w godzinie.

Sponsoring audycji.
Dobrze Cię skojarzy.

 

Sponsoring audycji radiowych to doskonałe uzupełnienie spotów reklamowych. Sprawdza się w kampaniach wizerunkowych oraz wizerunkowo-sprzedażowych. W dużo bardziej naturalny sposób pomaga utrzymywać stały kontakt z odbiorcami, budować i wzmacniać markę oraz wiarygodność firmy. A co najważniejsze wzbudzać z nią pozytywne skojarzenia.

 

Konkursy radiowe.
Angażuj emocje. I klientów.

 

Konkursy radiowe to idealna forma niestandardowej promocji marki.  Dzięki zabawie pozwala jeszcze bardziej zaangażować odbiorców i wywować pozytywne skojarzenia z Twoją firmą.

Akcje specjalne.
Radio na żywo. U Ciebie.

 

Świetne inicjatywy zasługują na szeroki rozgłos. Dzięki Weekend FM o Twoim wydarzeniu dowie się cały region. Nie tylko wypromujemy Twoją imprezę z wyprzedzeniem, ale pojawimy się na niej z mobilnym studiem Weekend FM. Prosto z niego będziemy relacjonować przebieg wydarzenia. Przekażemy jego atmosferę i zaprosimy na nie mieszkańców sześciu powiatów.

Potrzebujesz silniejszej promocji?
Poznaj dodatkowe możliwości Weekend FM:

Reklama internetowa

Wykorzystaj siłę radiowego portalu weekendfm.pl 

Reklama telewizyjna

Weekend FM jest sprzedawcą czasu antenowego telewizji kablowej Petrus

Outdoor

Pokaż się na mieście. Zaprezentuj się na dużym ekranie.

* Badanie, Radio Track, Total Radio, styczeń – grudzień  2022 – https://badaniaradiowe.pl/lubimy-radio/